Ugdymo procesas

1

Per euritmijos valandėles ugdoma mėgdžioti suaugusįjį, jausti muzikos, kūno ir jausmų vienovę. Klausytis ir įsijausti į pasakas ar istorijas, veikėjus.

1

Vaikams sekamos pasakos, naudojant pačių auklėtojų gamintas lėles marionetes. Lėlėms suteikiamas gyvybingumas, vaikai giliau įsijaučia į personažus, patiria šilumą.

Vaikai su auklėtoja drožinėja

Vaikai patiria didelį malonumą dirbdami su natūraliomis medžiagomis iš gamtos: medžiu, moliu, vašku, nukritusiais medžių lapais, sėklelėmis, akmenukais, vilna ir visa kita, ką randame gamtoje.

1

Vaikai su auklėtoja veria klevo lapus, ruošiasi derliaus šventei

1

Advento laiku gaminamos žvakės iš bičių vaško

1

Vaikų su auklėtojais pagaminti pasakos „Snieguolė ir septyni nykštukai“ veikėjai iš vilnos

1

Vaikai noriai iš medžio gamina, konstruoja ir žaidžia. Juntamas proceso rezultatas.

Kviečiame susipažinti su Valdorfo pedagogika Panevėžio lopšelyje–darželyje „Rugelis“.